مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به تورهای ورودی (گردشگران خارجی) برای بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان خبر داد.

ادامه

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، رجبعلی لباف خانیکی با اعلام این خبر افزود: این تخفیف حسب دستور و بخشنامه سازمان میراث فرهنگی کشور که با امضاء معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارسال شده است ارائه می گردد.

وی افزود: بر اساس این بخشنامه تورهای ورودی (گردشگران خارجی)که قصد بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی را در این استان دارند می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی برخوردار شوند.

به گفته لباف خانیکی، بر اساس این بخشنامه، تعرفه بازدید تورهای ورودی از موزه ها و اماکن تاریخی با لحاظ ۳۰ درصد تخفیف به صورت پیش خرید (از یک ماه پیش) برای شش ماه اول سال ۹۳ محاسبه و اعمال می گردد.
وی خاطر نشان کرد: موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان خراسان رضوی سالانه میزبان میلیون ها نفر از علاقه مندان و گردشگران است از جمله آرامگاه فردوسی در مشهد بعد از حرم مطهر رضوی بیشترین بازدید کننده را دارد.