در حالی‌که هنوز در فروشگاه‌ها هیجانات حراج‌های فصل بهار و پاییز ۲۰۱۴ برقرار و شور و شوق خرید حاکم است، طرح‌های سال آینده به میان آمده و این برای مد دوستان شاید کمی زود به نظر بیاید.

ادامه

اما نگاهی واقع بینانه به این ماجراها، گویای این واقعیت است که اهالی مد و فشن از چنین سرعتی لذت برده و راضی هستند. «هفته مد لندن» که بعد از پایان یافتن «هفته مد نیویورک» در تاریخ ۱۳ سپتامبر شروع شده است، مدل‌های جدید را برای تابستان سال آینده عرضه کرده و نگاه‌های زیادی را به طور قطع به خود جلب می‌کند.

درمیان هفته‌های مد مختلف بدون شک «هفته مد لندن» متفاوت‌ترین آنهاست و جذابیت زیادی به همراه دارد.

با وجود اینکه تعداد ستارگانی که در این هفته مد هستند، از انگشتان یک دست کمتر است، با این همه نه تنها چیزی کم از دیگر هفته‌های مد نداشته بلکه در سطح بالاتری هم قرار می‌گیرد. در اولین روز بازگشایی این برنامه جهانی، «بورا آکسوا» بی‌شک معروف‌ترین است. در روز دوم طراح مورد علاقه «مارچسا» خواهد بود که در دو فصل اخیر با طرح‌های شیک و خاصش، چشمان بینندگان مختلف را به خود جلب می‌کند. رنگ قرمز مورد استفاده در این برند در کنار دیگر ویژگی‌هایش، خلاقیت را به اوج رسانده و همگان را مجذوب می‌کند. روز سوم، قوی‌ترین طراح مد انگلیسی روی صحنه خواهد رفت و با هنرنمایی‌هایش تفاوت می‌آفریند. «ویوین وست وود رد لیبل»، «مری کاترانزو»، «پول اسمیت» و بسیاری برندهای معروف جهانی دیگر در تمام روزهای «هفته مد لندن» روزهای رنگارنگی را برای مد دوستان به همراه آورده و خاطره خوشی در ذهن‌ها به جای می‌گذارند. این برنامه تا سه‌شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت. با سایت «دکتر فشن» همراه باشید تا از تازه‌ترین اخبار بزرگترین برنامه مد و فشن دنیا، «هفته مد لندن» خبردار شوید. در اخبار هر روز این برنامه، با شما هستیم و از جدیدترین‌ها با خبرتان می‌کنیم.