نام بانوی اول انگلستان که به میان می آید فکرمان نا خودآگاه به لباس ها و نحوه پوشش او مشفول میشود. پرنسس ” کیت میدلتون” در سفرهای رویایی خود به همراه “پرنس ویلیام” ، اینبار کشور پهناور هندوستان را انتخاب کردند. اما در این سفر مجلل چیزی که بسیار چشم نواز بود انتخاب لباس های پرنسس انگلستان بود.

ادامه

در این سفر ۷ روزه ۱۸ دست لباس رسمی برای مراسم های مختلف از ۴۰ برند و دیزاینر مختلف انخاب شده بود. لباس های بسیار فاخر و شیک که کاملا با حال و هوای این سفر همخوانی داشت و بسیار هوشمندانه انتخاب و طراحی شده بودند. لباس هایی از طراحانی همچون ” الکساندر مک کویین” ، ” آلیس تمپرلی” ، ” جنی پکهام” پرنسس انگلستان را در این سفر درخشان تر نمودند. انتخاب لباس ها به گونه ای بوده تا به فرهنگ کشور هندوستان نزدیک باشد و به هیچ عنوان از لباس های باز و بدن نما برای او استفاده نشده است. ( هرچند در استایل لوکس در این سطح به هیچ عنوان از لباسهای بدن نما و باز برای خانم ها استفاده نمیشود)

از اتفاقات جالب در این سفر پر ماجرا در روز ششم پرنسس و پرنس ویلیام به ۶ ساعت کوه نوردی پرداختن، که خود از نکات بسیار مثبت این سفر و اهمیت دادن به ورزش می باشد.

هزینه تخمین زده شده برای لباسهای “کیت میدلتون” حدود ۵۰ هزار دلار بوده که رقم قابل توجهی است. البته برای یک سفر رویایی آن هم برای پرنسس انگلستان نباید کمتر از این ارقام نیز انتظار داشت. در گالری این خبر می توانید تعدادی از بهترین لباسهای این پرنسس محبوب را مشاهده کنید.