در هر شوی مد در مدت زمانی کمتر از ۲۰ دقيقه تعداد بسيار متنوعي طرح از جلوي چشمهاي ما ميگذرند، از يك مينيمم ١٠ طرح تا هرتعدادي كه ذهن يك طراح (stylist) خلق كرده باشد.

ادامه

دراين ميان برخی از طرحها در ذهن ما ميمانند و ما با آنها مشغول خيال بافي ميشيم و انها را در ذهنمان با خود به بیرون از شو میبریم.

در هفته مد نیویورک که به تازگی به اتمام رسید، افراد مشهور و سلبریتی ها در این فشن شوها حضور داشتند که اغلب از میهمانان ویژه طراحان محصوب می شدند.

ستارگانی که خودشان از مشتریان دائمی طراحان مشهور می باشند و در این جشن ها لباسهایی که بر تن دارند معمولا سوژه جذاب رسانه ها می باشد. در این بین تعدادی از آنها را انتخاب کرده ایم که می تواند الهام گر شما باشد.
Alexa Chung مدل و ژورنالیست مشهور انگلیسی با لباس سفید کاملا کژوال خود که طراحی بز زوی آستین لباسش آنرا از سادگی کامل خارج میکرد ، به همراه اسنیکرهای آدیداس نظر بینندگان را بسیار زیاد به خود جلب کرده بود.
Liv Tyler بازیگر هالیوودی و دختر خواننده مشهور – Steven Tyler در لباس یکدست مشکی خود که در بعضی قسمتها با پارچه گیپور تزیین شده بود که طراحی آن توسط برند Givenchy انجام شده بود توانست عکاسان و بینندگان را با لباس زیبای خود غافلگیر کند.